Skoči na glavno vsebino

Na atletskem stadionu v Slovenski Bistrici je v ponedeljek, 21. 10. potekalo medobčinsko tekmovanje v atletskem troboju za učence 4. in 5. razredov. Na njem je nastopilo 28 učencev naše šole. Nastopili so v treh disciplinah; teku na 60 m, skoku v daljino in metu žvižgača. Vsak rezultat je bil točkovan po tablicah za mnogoboje za OŠ. Zmagovalec je postal tisti, ki je zbral največ točk po treh disciplinah. Medalje so se podelile tudi po posameznih disciplinah.  Zmagovalec mnogoboja med učenci je postal Jaša Pulko, ki je v treh disciplinah osvojil 1848 točk (60 m tekel 9.44, skok v daljino 3,59 m in met žvižgača 39.40 m). V posamični razvrstitvi discipline meta žvižgača je Jaša Pulko z metom 39,40 m zasedel 2. mesto. V finalu teka na 60 m je po pregledu fotofiniša Anej Modrič s časom osvojil 3. mesto (kvalifikacije tekel 9.41). Čestitke in pohvale za nastope si zaslužijo vsi učenci in učenke naše šole.